CEH Türkiye Hakkında

CEH Türkiye, her ne kadar isimen çağrıştırıyor olsada bir hacking grubu değildir. CEH Türkiye topluluğu her hangi bir grubun karşısında veya tarafında olmayan bağımsız bir bilgi güvenliği topluluğudur.

Amaç olarak bilişim güvenliği ile yakından ilgili güvenlik uzmanları ve meraklılarını CEH, CHFI, LPT gibi bilişim güvenliği sertifikasyon programları konusunda yönlendirmek, bu tür sertifika sınavlarına hazırlanan bireylere yardımcı olacak bir kütüphane olmak amacını üstlenmiştir.

CEH Türkiye sayfalarında yer alan bilgiler tamamen güvenlik sertifika sınavlaına hazırlanan bireyler için, eğitim amaçlı verilmiştir. Bu bilgilern bilerek veya bilmeyerek, iyi niyetli veya art niyet taşıyarak kullanılmasından doğabilecek her türlü sonuç ve yasal yükümlülük CEH Türkiye topluluğu tarafından red edilmiştir.

Sayfalarda yer alan bilgilerin, doğruluğu ve her hangi bir amaç için uygunluğu garanti edilmemekte, bu bilgilerin kullanımı sırasında veya sonrasında doğabilecek her türlü maddi-manevi zarar ve hukuki yükümlülük CEH Türkiye tarafından red edilmektedir.

CEH Türkiye Hosting Sponsoru