Harun ŞEKER

Kendi bilgisayarını kullanmadığı zamanlarda başkalarının bilgisayarlarını kullanan, eve gitsem de bilgisayarla uğraşsam diye akşam olmasını bekleyen, kendi halinde bir GNU/Linux kullanıcısıyım. İlgi alanlarımın başında Bilişim Güvenliği, GNU/Linux ve Aikido yer almaktadır.

Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme okudum. Certified Ethical Hacker sertifikasına sahibim. Koyun alıp köye yerleşmeyi kariyer planları arasına yerleştirecek kadar uzun süredir bilişim sektöründeyim.

Bir Bilişim Güvenliği firmasında güvenlik uzmanı ve yazılım geliştirici olarak, özel bir eğitim kurumunda kısmi zamanlı eğitmen olarak görev yapıyorum.

Muhtelif konularda serbest atış yaptığım kişisel web günlüğüme http://www.harunseker.org adresinden, Aikido çalıştığım Sakura Aikido ailesinin web sitesine ise http://www.sakuraaikido.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Fikir, öneri, eleştiri ve sorularınız gibi muhtelif sebeplerle veya sadece hal hatır sormak için bana ulaşmak isterseniz aşağıdaki iletişim yöntemlerinden birisiyle bana ulaşabilirsiniz.

e-Posta: harun[dot]cehturkiye[dot]com
Jabber : harunseker[at]jabber[dot]org
Skype : seker.harun
Msn: harun[dot]cehturkiye[dot]com
Blog: http://www.harunseker.org

CEH Türkiye Hosting Sponsoru